TABUĽKA VEĽKOSTI PRSTEŇOV

Určenie veľkosti prsteňa doma

V lete sa veľkosť prstov môže zväčšiť o 1 až 2 veľkosti a v zime sa zasa môžu prsty kvôli chladu zmenšiť. Preto sa uistite, že veľkosť prsteňa je meraná pri izbovej teplote! Presnú veľkosť prsteňa môžete zmerať dvoma ľahkými a rýchlymi spôsobmi.

Ezzel a 2 gyors módszerrel könnyű megtudni a pontos gyűrűméretét.

  • 1. Iný prsteň ako vzor

    Pokiaľ máte prsteň, ktorého veľkosť Vám vyhovuje, zmerajte jeho vnútorný priemer v milimetroch. Získanú hodnotu použite pre zistenie veľkosti v nižšie uvedenej tabuľke.

Ezzel a 2 gyors módszerrel könnyű megtudni a pontos gyűrűméretét.

  • 2. Pomocou prúžku papiera a pravítka

    Odrežte prúžok papiera a zľahka obtiahnite okolo požadovaného prsta. Označte na papier malou čiarkou, kde sa stretáva s počiatkom. Zmerajte dĺžku papierového prúžku po značku, bude to vnútorný obvod prsteňa v milimetroch.

Určenie podľa tabuľky

V tabuľke vyhľadajte správnu veľkosť, ktorá zodpovedá vášmu výsledku. 

Príklad: Ak je vnútorný priemer vášho prsteňa 18.4, potom je v rozmedzí 18.1 až 18.5. Na konci riadku je potom uvedená zodpovedajúca EÚ veľkosť. Vaša veľkosť je 56-57.

Pretože medzi veľkosťami prsteňov je rozdiel len niekoľko desatín milimetra, používame v našom internetovom obchode štandardne veľkosti EÚ. Ak je vaša veľkosť 56, môžete si vybrať prsteň o veľkosti 56-57, ktorý bude perfektne sedieť.

Pozrite si video, ako ľahko zmerať veľkosť prsteňa!

LayoutHub is an easy page builder that helps merchants quickly set up an online store with any kind of page type by using our library of pre-designed layouts and blocks.

Už poznáte svoju veľkosť?

Vyberte si ihneď prsteň za akčnú cenu!

Ak si stále nie ste istí s veľkosťou prsteňa, môžete požiadať o pomoc na telefóne!

Naši kolegovia vám radi pomôžu, ak budete mať akékoľvek otázky alebo by ste chceli ešte viac tipov pre meranie veľkosti prsteňa. Zavolajte nám na telefónne číslo: 220 810 297.

Dóra Baloghová

Manažérka spokojnosti zákazníkov

Rýchle doručenie
100% Záruka
Bezpečná platba na dobierku