Záruka vrátenia peňazí

Ďakujeme za váš nákup, dúfame, že ste spokojní s našimi produktmi. Ak tomu tak nie je, máte právo na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu do 30 dní od doručenia. Vráťte prosím výrobok kompletný, s neotvorenou hygienickou fóliou, v pôvodnom stave a s riadne vyplneným formulárom pre vrátenie.

Ak chcete vrátenie peňazí, vráťte prosím aj produkty, ktoré boli odoslané ako darčeky, a ak ste si objednali sadu, vráťte prosím sadu kompletnú. Ak ste ku šperku dostali certifikát a chceli by ste  vrátenie peňazí alebo tovar vymeniť, vráťte prosím aj certifikát. Bez karty certifikátu nebudeme môcť peniaze vrátiť ani tovar vymeniť.

V prípade, že do súčtu objednávky bola započítaná paušálna alebo percentuálna zľava, alebo bol uplatnený zľavový kupón, bude po vrátení produktu(ov) zľava stornovaná. Vrátená bude hodnota znížená o zľavu, bez ohľadu na to, či bola vrátená celá objednávka alebo len jej časť.

Náklady na vrátenie produktov nesie zákazník. Upozorňujeme, že nemôžeme prijímať balíčky nám zaslané s dobierkou. Cena produktu bude vrátená vybraným spôsobom a náhradný produkt bude zaslaný do 14 dní od obdržania vráteného tovaru.